Strony

22 października 2012

FearsKilka moich kadrów, wyjątkowo bliskich sercu. To niemal boli, widzieć codziennie tą mgłę za oknami i nie mieć czasu, wystarczająco dobrego pomysłu czy zwyczajnie - ludzi, którzy zechcieliby pomóc mi przedstawić obrazy, które mam w głowie. Jesień to idealny czas na zdjęcia. W jakimś sensie odczuwam zawsze, że to jest moja pora roku. Niezmiennie zachwyca mnie na przemian ponurym nastrojem, by zaraz później pozwoliła cieszyć oczy cała gamą niesamowitych barw. 
Jesień jest zmienna, wpada ze skrajności w skrajność, zupełnie jak ja. Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć tej jesieni fotografię, z której mogłabym być dumna, w której zawarłabym jakąś historię i czar. Brakuje mi tego. Bardzo.

12 komentarzy:

 1. zgadzam się z Tobą i dołączam się do tego co napisałaś. bardzo lubię jesień za barwę światła, kolory i mgłę. do tego to wszystko jest owiane taką magią, ajj <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miło mi to czytać :) zwłaszcza, że zawsze gdy piszę tak osobiste notki mam wrażenie, że ludzie czytając to prędzej pukają się w czoło, niż są gotowi przyznać mi rację xD

   Usuń
 2. ja! ja do pomysłów! mogę przyjechać do Ciebie, pamiętaj < 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeżeli się okaże, że nic nie mam na ten weekend to baaaaardzo chętnie <3

   Usuń
 3. Jesień i zima to najlepsze pory roku! Zawsze wychodziłem z przekonania, że lepiej zarzucać na siebie warstwy, niż je zdejmować. Poza tym, czuć w nich to coś. Ten spokój, jak to sama kiedyś ujęłaś. I wiele innych niecodziennych i niedocenianych rzeczy.
  Chciałbym, żebyś więcej tworzyła w tych klimatach, wtedy naprawdę czuć Twoje emocje. Ale to przecież ja - ten, co wszędzie się ich doszukuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia, mają fantastyczny klimat !

  OdpowiedzUsuń
 5. podoba mi się to co napisałaś.
  mam nadzieję, że uda Ci się stworzyć jakieś cudeńko

  OdpowiedzUsuń
 6. Popieram teorię, że jesień jest najlepsza na zdjęcia. Niesamowicie inspiruje właśnie tą swoją zmiennością. Zima chyba na razie tylko straszy, liczę, że jesień jeszcze wróci :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Łączę się całym sercem z Twoimi słowami!

  Ps. Miło Cię tu widzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. przepiękne zdjęcia, aż brak mi słów

  OdpowiedzUsuń