Strony

25 listopada 2016

Świąteczne sesje zdjęciowe!


Końcówka listopada, grudzień tuż-tuż, a więc powolutku zbliża się mój ulubiony czas w roku, gdy mogę poświęcić się jednemu z moich ulubionych rodzajów zdjęć, czyli... sesjom świątecznym!

Od około 2-3 lat na przełomie listopada i grudnia wpadam w istny szał sesji utrzymanych w jesienno-zimowo-świątecznym klimacie. Są one moją ogromną słabością i na samą myśl o realizacji kolejnych zawsze szybciej bije mi serce. Nie wiem, czemu wywołują one u mnie aż takie emocje, ale najwyraźniej to dziecko we mnie nigdy tak naprawdę nie wyrosło z uciechy na widok migoczących światełek, pachnących pierniczków czy stosu prezentów pod choinką. To jedyny czas w całym roku, gdy mogę naprawdę dać sobie na wstrzymanie i nacieszyć się takimi bzdurkami jak ciepłe swetry, świeczki o zapachu piernika czy szukanie najpiękniejszej choinki do udekorowania. Koncept całej rodziny przy stole, ciepłej atmosfery, prezentów, które nawet bardziej niż dostawać lubię dawać... to wszystko sprawia, że robi mi się cieplej na duszy i mało rzeczy na świecie uszczęśliwia mnie tak jak przekazanie tego na zdjęciach.

Wracając jednak do zdjęć. W zeszłym roku opublikowałam tu dwie notki poświęcone właśnie sesjom świątecznym, możecie je znaleźć >>tutaj<< i >>tutaj<<. Tak jednak wyszło, że nie opublikowałam wtedy wszystkich sesji świątecznych, które zrealizowałam. Dlatego kolejny miesiąc chciałabym poświęcić właśnie wrzuceniu tu tych zaległości oraz... realizacji nowych sesji!
W związku z tym zapraszam Was serdecznie przed swój obiektyw!

Sesje jak zawsze realizuję na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic, w tym przede wszystkim powiatu wołomińskiego, gdzie mieszkam. Pamiętajcie, że im wcześniej się umówicie i zrealizujecie sesję, tym większa szansa na to, że gotowe zdjęcia dostaniecie jeszcze przed samymi świętami! O ile zdjęcia zamierzam realizować aż do 23.12 włącznie, tak ciężko jest mi zagwarantować, że zdjęcia wykonane tak niedługo przed samymi świętami uda mi się w całości obrobić. Oczywiście dołożę wszystkich starań, by się to udało, bierzcie jednak poprawkę na to, że jest to chyba najbardziej zabiegany czas w roku dla wszystkich, a staranna selekcja zdjęć i dalsza obróbka trochę czasu zajmuje.

Umawiać się na zdjęcia można jak zawsze za pośrednictwem mojej oficjalnej strony na Facebook.pl, czyli >>>tutaj<<<. Możecie także napisać do mnie wiadomość e-mail: switalska.ewelina@gmail.com

***

ZNAJDZIECIE MNIE TEŻ TUTAJ: 


FAN PAGE //  PHOTOBLOG  // DEVIANTART // 500PX // ASK.FM //  INSTAGRAM 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz