Strony

11 grudnia 2016

Christmas Is Coming: Sandra Urbańska

Ach, na której publikację czekałam! Od listopada nie mogłam się doczekać, żeby wrzucić tu całość tych zdjęć i wreszcie mieć je zebrane w jednym miejscu!

Pamiętam, że było trochę przeżyć przy realizacji tych zdjęć, między innymi dlatego, ze nie byłyśmy pewne kiedy dokładnie zapalą się lampki, a na dodatek ja testowałam wtedy nowiutki statyw. Na dodatek było zimno - jak to zimą! - i nie jestem pewna, czy na którymś etapie nie zaczęło czasem padać. W każdym razie byłam bardzo zdeterminowana, żeby cokolwiek z tego wyszło i jeśli coś pamiętam ze 100% pewnością z tej sesji to poczucie dumy i radości, gdy już siedziałam w ciepłym pociągu, w drodze do domu i przeglądając efekty. To zawsze jeden z najcudowniejszych etapów każdej sesji. Takie uczucie spełnienia i świadomość, że materiał jest dobry, że już zaraz zrzucisz to wszystko na komputer i będziesz wyciągać z tych zdjęć to, co w nich najlepsze. Nawet teraz, po roku, patrząc na te zdjęcia to uczucie wciąż jest bardzo żywe.

Ze wszystkich świątecznych sesji, jakie dotąd zrealizowałam - ta może być najbliższą memu sercu. Nie jestem nawet w stanie wyjaśnić czemu, bo w gruncie rzeczy nie wyróżnia się przecież jakoś specjalnie na tle innych. A mimo to za każdym razem, gdy do niej wracam automatycznie mam ogromny uśmiech na twarzy i przypominam sobie te ubiegłe święta. Często mówi się, że jedną z funkcji fotografii jest utrwalanie emocji towarzyszących nam w danej chwili i te zdjęcia tak na mnie działają. Przechowują wszystkie te pozytywne emocje i ekscytację związaną ze zbliżającymi się świętami, które czułam w tamtym okresie. Jestem ciekawa, czy i Wy jesteście w stanie to poczuć patrząc na nie!mod: Sandra Urbańska

***

ZNAJDZIECIE MNIE TEŻ TUTAJ: 
2 komentarze:

  1. Cudowna sesja! Kocham takie, z mnóstwem światełek i uśmiechów. Widać jak bardzo San kocha święta <3

    http://lapaczchwilfoto.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Sesja wywołująca uśmiech na twarzy. Bardzo ładne kadry, wspaniała modelka i piękne tło zdjęć. :)

    OdpowiedzUsuń